Chlorella Pyrenoidosa – sladkovodní řasa | Masáže Pardubice

Chlorella Pyrenoidosa - sladkovodní řasa

 
Sladkovodní řasa je sklízena po osmi dnech pěstování, za velmi přísných podmínek. Velmi šetrným a originálním zpracováním (tzv. metoda STEAM) je pevná buněčná stěna řasy narušena tak, že je už pro lidské trávení připravená, ale ještě je pořád dostatečně pevná pro transport. Dále je zpracována lisováním do podoby krásných, tmavě zelených tablet.
 
Sladkovodní řasa je tedy taková "zelená lentilka"
 

Chlorofyl v řase Chlorella Pyrenoidosa

V roce 1940 psal chirurgický časopis „Journal of Surgery“ o 1200 nemocných, kterým chlorofyl urychlil hojení ran. Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo, má (kromě ústředního prvku) stejnou strukturu jako chlorofyl. Rostliny díky chlorofylu žijí a dýchají, lidem zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran a brání zánětům. Také zlepšuje okysličení organismu, čímž brání vzniku infekčního prostředí. Léčitelé tvrdí, že zelené barvivo obsažené v Chlorelle Pyrenoidose uchovává sluneční energii, která nám předává moudrost a lásku. Věda to podporuje. Chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. S poklesem hodnoty serotoninu přijde deprese a únava. Večer tělo přeměňuje serotonin na melatonin a my lépe usínáme. Je to pozoruhodná shoda vědy a intuice.
 
Chlorella je nejbohatším zdrojem chlorofylu na naší planetě.
 

Chlorellin - přírodní antibiotikum v Chlorelle Pyrenoidose

Chlorella nepracuje pouze jako probiotikum, ale působí i antibakteriálně. Chlorella Pyrenoidosa obsahuje látku nazvanou chlorellin, která je přírodním antibiotikem. Podobně antibioticky působí v česneku látky allicin a ajoen. Na rozdíl od chemických antibiotik působí chlorellin pouze proti patogenním organismům bez poškození trávicí mikroflory. Proto je možné velkými dávkami Chlorelly Pyrenoidosy docílit u infekčních onemocnění i antibiotického efektu. Dr. Liebke v případě infekcí doporučuje „šokovou terapii“. Tj. 3x denně až 50 tablet chlorelly (a pokračovat několik dní). Často se podaří infekci zcela zastavit, nebo alespoň urychlit léčbu.
 
Chlorella – tato smaragdová „konzerva“ plná vitálních látek – byla pro svět objevena nikoli díky masivní reklamě, ale proto, že funguje. Fungování má v popisu práce... Tato jednobuněčná sladkovodní řasa totiž patří mezi nejjednodušší formy života, nanichž závisí formy vyšší, komplexnější a složitější. Je svébytná, samostatná a pro život dokonale vybavená. Podobně jako ostatní fotosyntetizující organismy je předpokladem a základem celého vyššího potravního i životního řetězce.
 

Návod k použití a doporučená denní spotřeba

Standardní denní množství chlorelly pro dospělého zdravého člověka je cca 5 g (20 tablet). Zelené potraviny můžeme vnímat jako „koncentrovanou“ zeleninu, proto obecně platí, že dávkování závisí na životním stylu uživatele. Předávkování chlorellou (podobně jako předávkování zeleninou) nehrozí a poddávkování je zbytečné. Je třeba dbát na dostatečný přísun tekutin (čistá voda), aby mohl probíhat detoxikační proces. Zelené potraviny se užívají ideálně nalačno, tedy 30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle, vždy však s nejméně hodinovým odstupem od klasických léků.
 
 Chlorella Green Ways
 
 Chlorella Green Ways obsahuje mimo širokou škálu biologicky aktivních látek (jejichž neúplný výčet uvádí tabulka základních nutričních hodnot) také další unikátní látky. Je například jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, jemuž vděčíme za život. Chlorella GW neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý produkt!