Ječmen a Chlorella | Masáže Pardubice

Ječmen a Chlorella

ZELENÉ POTRAVINY - mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa

 
Mnoho lidí v našem okolí i nás samotné trápí únava, špatné zažívání, podrážděnost, dokola se opakující zdravotní problémy…a spousta dalšího. Toto však nemusí být. Vítám vás na stránkách zeleného zdraví. Jsem ráda, že patříte mezi ty, kterým vlastní zdraví není lhostejné.
 
ZELENÉ POTRAVINY JSOU HARMONIZÁTORY LIDSKÉHO TĚLA
 
 
Vezměte odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Mnoho z nás má pocit, že za náš zdravotní stav mohou vnější vlivy a následná špatná péče zdravotního systému. Ale u většiny nemocí a tělesné a duševní nepohody najdeme dva společné jmenovatele:
 
 
Obojímu můžeme pomoci konzumací živých a zelených potravin. Naučte své děti na zelené potraviny, pak se také postupně dozvídají, proč je jí, učí se vybírat si to, co je pro ně zdravé a vyhýbat se tomu, co pro ně zdravé není. Tady začíná odpovědnost za vlastní zdraví.
 
Aby nám zelené potraviny přinášely očekávaný užitek, musíme je správně a hlavně pravidelně a dlouhodobě užívat. Zelené potraviny řeší naše zdravotní problémy vždy komplexně.
Nejdůležitější vlastnosti zelených potravin:
 
  • lehce zásadité pH (7,5)
  • podpora obnovy normální střevní mikroflóry
  • výrazné antioxidační působení
 
U řasy Chlorelly Pyrenoidosy
 
 
U mladého ječmene:
 

Jak zelené potraviny pomáhají vypořádat se s vnějšími vlivy?

 
Člověk je velmi dokonalý organismus, který se dokáže vypořádat s mnoha obtížemi. Ale jenom tehdy, dostane-li vše potřebné. Díky tepelným a chemickým úpravám je naše strava ochuzována o velmi důležité látky.
Lidské zdraví = plynulý přísun ČERSTVÝCH živin, jak rostlinného tak živočišného původu.
 
Zelené potraviny nám mohou čerstvé živiny poskytnout
 
Cestou k lepšímu zdraví a psychické pohodě  je dostatek živých (v našich podmínkách spíše rostlinných) ekologicky pěstovaných živin.
 

Co tedy dělat pro přísun kvalitních živin?

 
Jednoduše přidejte do svého jídelníčku zelené potraviny a tělu se vrátí "chuť a síla" bojovat proti nepříznivým vlivům, oslabujícím váš organismus.
 
Nemoc je vyústění nerovnováhy v těle. Současná medicína ("díky bohu za ni") se většinou zaměřuje na nemoc, ale znovu navodit harmonii v těle už ve většině případů nedokáže...
 
Zelenina dokáže velmi důležitou věc. Váže na sebe prakticky všechny škodliviny. Bohužel to rostlinná strava dokáže, už při pěstování, v půdě. Určitě je na místě, vždy se zamýšlet nad původem toho, co máme na talíři.
 
 
Zelené potraviny neobsahují žádná barviva a přísady, ochucovadla, stabilizátory, lepek, glutaman sodný, atd... Zelené potraviny jsou jen čistá příroda, dokonale prozkoumaná a připravená pro nás, lidi-pacienty, postižené civilizačními chorobami...
 
Posuďte sami:
 
 
Zelené potraviny se vyplatí všude tam, kde je zapotřebí zlepšit kvalitu buněk kdekoliv v lidském těle.
 
Například:
 
 
Pokud máte zájem dozvědět se více (mně osobně je  bližší osobní kontakt) ráda Vás uvítám ve své masérně, kde si o všem můžeme v klidu popovídat, zárověň ochutnáte oba produkty a můžu Vám zodpovědět Vaše případné dotazy. Sejde-li se vás více, je to ještě lepší - víc hlav víc ví :-).
 
Dáváte-li přednost pohodlí Vašeho domova, není problém se domluvit na návštěvě u Vás doma (samozřejmostí je také "ochutnávka" Ječmene i Chlorelly).
Těším se na Vás a Váš zájem :-)