Dárkové poukazy | Masáže Pardubice

Dárkové poukazy

Chcete-li udělat radost někomu blízkému, či známému, mohu Vám nabídnout dárkové poukazy dle Vašeho přání
 
  img177248897            
 
 
 
Dárkový poukaz je příjemný a praktický dárek. Uděláte blízkým radost a ještě i něco pro jejich zdraví. Nabízím poukazy na masáže a aromakosmetiku.
 
Můžete volit mezi poukazem v konkrétní nominální hodnotě, kdy si teprve obdarovaný sám vybere, na co konkrétně jej využije, nebo znáte očekávání obdarovaného a pak můžete zvolit poukaz na konkrétní dárek.
 
  • Dárkový poukaz vystavený na hodnotu
Nechte výběr na obdarovaném a darujte dárkový poukaz vystavený na hodnotu dle Vašeho přání, obdarovaný si pak vybere masáž nebo aromakosmetiku podle vlastního výběru.
 
  • Dárkový poukaz na konkrétní služby
Kromě výše uvedených poukázek vystavených na finanční hodnotu Vám nabízím i dárkové poukázky vystavené na konkrétní masáž nebo aromakosmetiku, bez uvedení finanční hodnoty.
 
Platnost dárkového poukazu je půl roku od data vystavení.
 
Objednat poukaz si můžete osobně v masérně, e-mailem, nebo telefonicky (viz kontakt).
 
Poukaz je možno platit hotově v masérně, kde si ho zároveň ihned odnesete, či na účet a poté jej zašlu poštou na Vámi uvedenou adresu (v tomto případě se k ceně připočítá částka 20 Kč za obyčejnou zásilku, 45 Kč za doporučené psaní).
 
Permanentky
 
Máte-li zájem chodit na masáže pravidelně, můžete si zakoupit permanentku v hodnotě od 1.000,-- Kč výše. V případě zakoupení permanentky na 5 masáží vychází každá 5. masáž na 1/2 ceny. Pokud zakoupíte 10 masáží, je každá 10. masáž zdarma. Platnost permanentky je 24 měsíců.
 
Jestli máte možnost čerpat ze zaměstnaneckých fondů (FKSP...), ráda Vám na dané služby vystavím fakturu. Některé zdravotní pojišťovny proplácí za určitých podmínek i masáže, proto je dobré se informovat ve Vaší pojišťovně, zda na to máte nárok :-)